Posiadasz profesjonalną stronę internetową, ale liczba klientów wciąż jest niezadowalająca?
Masz pewnie świadomość, że setki osób poszukuje w Sieci produktów i usług oferowanych przez Ciebie.
Zbyt niską pozycją w wyszukiwarce tracisz szansę zaprezentowania Twojej oferty!

Zmień to i zaufaj profesjonalistom!

Sprawdź, co możesz dzięki Nam zyskać:

  1. Gwarancję wysokich miejsc w najpopularniejszych wyszukiwarkach (Google, Onet, etc.)
  2. Wyższą pozycję w wyszukiwarce a tym samym większą liczbę potencjalnych klientów, czyli większy zysk
  3. Profesjonalnego doradcę/konsultanta, który pomoże Ci osiągnąć sukces
  4. Raporty efektywności procesu pozycjonowania
  5. Płatność jedynie za sukces i jego utrzymanie
  6. Atrakcyjne rabaty i promocje

Koszt miesięcznego utrzymania wyników naliczany jest dopiero po wejściu danej frazy do top20, na bieżąco każdego dnia.
W efekcie tego płacą Państwo jedynie za efekty pozycjonowania i faktycznego utrzymania danej pozycji, co daje swoistą gwarancję na usługę.  

Dla danego dnia liczony on jest według wzoru: koszt dzienny=(stawka za dany przedział wyników / ilość dni w miesiącu).

Dla przykładu: jeśli ilość wyników wyszukiwania dla danej frazy mieści się w przedziale do 0.5 miliona a strona znajduje się na miejscu 6 w wyszukiwarce, koszt dzienny wynosi zaledwie 1 zł (30zł/30 dni w miesiącu)!

Pozycjonowanie to obecnie najbardziej efektywna metoda promocji oraz dotarcia do praktycznie nieskończonej rzeszy klientów, jakimi są Internauci. Wzrost popularności globalnej sieci oraz coraz szerszego zainteresowania tym medium jako doskonałym polem dla reklamy sprawia, iż ważnym elementem jest wysoka pozycja serwisu w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie lub inaczej optymalizacja wyników wyszukiwania sprawia, iż strona staje się dostępna oraz atrakcyjna dla użytkowników. Jest to proces długotrwały, przynoszący z czasem doskonałe efekty, które można jednak zauważyć już po kilku pierwszych tygodniach. Dbałość o własną pozycję przynosi w rezultacie znaczne zwiększenie ilości odwiedzających oraz wzrost popularności serwisu.

Proponujemy Państwu optymalizację wyników wyszukiwania dla wybranych fraz kluczowych, rejestrację strony w wyszukiwarkach i katalogach, cotygodniowe raporty efektywności procesu pozycjonowania oraz gwarancję znalezienia się na wysokich miejscach w najpopularniejszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Państwa strona zostanie dokładnie przeanalizowana oraz, w razie konieczności, zasugerowane zostaną drobne poprawki techniczne nie wpływające w żaden sposób na wygląd czy funkcjonalność serwisu, a jedynie podnoszące jego rangę dla internetowych robotów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem pozycjonowania zamieszczonym poniżej. Dzięki zastosowaniu płatności za efekty płacą Państwo jedynie za osiągnięty sukces i jego utrzymanie. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Do pobrania: