Geopard CMSSystem zarządzania treścią Geopard CMS

Dynamiczne strony internetowe są proponowane osobom lub firmom, które chcą często aktualizować zawartości swojej strony internetowej lub posiadają interaktywne moduły. Dynamiczne portale WWW budowane są w oparciu o system zarządzania treścią, który poprzez panel administracyjny umożliwia łatwą i szybką aktualizację zawartości przez personel nietechniczny.

Podstawowe korzyści jakie niesie za sobą wybranie dynamicznego serwisu www:

  • wzbogacenie serwisu o interaktywne moduły które nie tylko przyciągną użytkowników ale sprawią, że będą powracać do serwisu
  • prostota wprowadzania informacji przez personel nietechniczny
  • niezależność
  • duża wydajność i natychmiastowe rezultaty pracy
  • oszczędność kosztów przy zmianie zawartości serwisu WWW

Dynamiczne serwisy www budujemy w oparciu o autorski system zarządzania treścią Geopard CMS - Content Management System (CMS). Umożliwia on łatwe zarządzanie strukturą oraz treścią w serwisie internetowym, bez konieczności znajomości zaawansowanej technologii informatycznej oraz zapewnia stabilność działania portalu www.

Geopard CMS został stworzony dla użytkowników nieposiadających wiedzy o technikach tworzenia stron internetowych przez zespół programistów posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych. Bazuje na interfejsie zbliżonym do typowych programów biurowych, przez co administracja stroną jest intuicyjna i szybka w realizacji dla każdego użytkownika komputera. Z jego pomocą stworzenie lub aktualizacja strony internetowej zajmuje zaledwie kilka minut i nie wymaga inwestowania w personel techniczny czy drogie szkolenia.

Prostota użytkowania systemu w połączeniu z możliwościami systemu zarządzania treścią Geopard CMS gwarantują jego wysoką funkcjonalność.

Więcej na temat systemu Geopard CMS znajduje się na stronie www.geopard.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.