Podstawowe korzyści z wdrożenia systemu Geopard CMS to:
 • szybki start w internecie bez ograniczeń graficznych
  Zastosowane moduły w systemie pozwalają na spójną wizualizację informacji w ramach danej strony WWW, dynamiczne strony internetowe wdrażamy zarówno w oparciu o własne propozycje i projekty graficzne jak i layouty zaproponowane bądź dostarczone w całości przez naszych klientów.

 • prosta i wielopoziomowa administracja stroną
  Dostęp do serwisu może być całościowy, na poziomie administracyjnym, lub ograniczony do redagowania wybranych działów serwisu. To klient o tym decyduje i administruje zarówno ilością jak i poszczególnymi prawami redaktorów.

 • szybkość i prostota wprowadzania informacji przez personel nietechniczny
  Redaktor serwisu przy pomocy przeglądarki internetowej w czasie rzeczywistym może publikować aktualne informacje z dowolnego komputera podłączonego do sieci Internet. Treść strony wprowadzana jest poprzez prosty edytor posiadający funkcje w bardzo dużym stopniu zbliżone do elementów występujących w popularnych programach do edycji tekstu . Wprowadzane informacje mogą być w szerokim stopniu formatowane orz wzbogacane o datę, autora, galerie, proste formularze, załączniki, itp.

 • duża wydajność i natychmiastowe rezultaty pracy
  Szybkość, prostota wprowadzanych informacji w powiązaniu z możliwość natychmiastowego zaobserwowania efektów powodują, iż redaktorzy strony chętniej wykonują swoją pracę.

 • dostęp do interaktywnych narzędzi
  Serwis może zostać szybko wzbogacony o elementy interaktywne, pozwalające utrzymać kontakt z użytkownikiem jak np.: formularze, sondy, ankiety, newsletter, oferty, itp.

 • łatwa i szybka rozbudowa strony o kolejną funkcjonalność
  Brak kosztów związanych z dodaniem nowych podstron, wprowadzaniem zawartości informacyjno-graficznej do serwisu, minimalne koszty przy rozbudowywaniu strony o nową dodatkową funkcjonalność w oparciu o kolejne moduły systemu zarządzania treścią Geopard CMS.

 • system wielojęzyczny
  Wielojęzyczność systemu Geopard CMS to nie tylko łatwe tłumaczenie zawartości strony budowanej w oparciu o niego w celu dodania kolejnych wersji językowych, ale również możliwość doboru panelu administracyjnego w wybranym języku.

 • praktycznie nieograniczone możliwości
  System Geopard CMS posiada strukturę modularną, umożliwiającą idealne dostosowanie jego funkcjonalności do indywidualnych wymagań klienta. Nasi doświadczeni programiści każdego dnia dokładają starań aby stawał się jeszcze doskonalszy, bardziej funkcjonalny, przyjazny i intuicyjny wiąże się to z modyfikacją istniejących modułów oraz dodawaniem nowych modułów.

 • gwarancja sukcesu
  Gwarantowana, stała opieka naszych programistów i administratorów nad serwisem to zapewnienie niezawodnie działającej usługi hostingowej oraz ciągły stały i dynamiczny rozwój, dostosowany do tempa zmieniających się warunków innowacyjnego otoczenia.

Więcej na temat systemu Geopard CMS znajduje się na stronie www.geopard.pl.