W każdej firmie i instytucji na pewnym etapie działalności zachodzi potrzeba automatyzacji pewnych procesów. W zależności od tego czym zajmuje się firma - zapotrzebowanie na funkcjonalność programów jest zróżnicowana, a co za tym idzie bardzo trudno jest dobrać odpowiednią aplikację, które całkowicie zaspokoją potrzeby klientów.

Oprogramowanie dedykowane to szeroka kategoria aplikacji tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta, służąca przede wszystkim do zredukowania czasu i kosztów związanych z wykonywaniem pracochłonnych i uciążliwych czynności oraz usprawniająca:

  • zarządzanie projektami
  • zarządzanie zamówieniami i zleceniami wewnętrznymi
  • zarządzanie kadrą i finansami
  • zarządzanie informacją oraz relacjami z klientem
  • zarządzanie jakością dokumentów oraz kontrolą ich przepływu w firmie
  • zarządzanie procesami w przedsiębiorstwach

Takie systemy informatyczne tworzone są na podstawie analizy biznesowej i technicznej firmy lub instytucji - dzięki czemu są w 100% dostosowane do potrzeb klienta.

Nasza firma dysponując doświadczonym zespołem programistów, oferuje Państwu niezawodne rozwiązania typu e-business i e-commerce, w ramach których posiada gotowe systemy:

Opisane powyżej systemy zostały stworzone zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta i posiadają modułową budowę. Taki dorobek oraz zastosowane rozwiązanie umożliwiły nam nie tylko szybką realizację nowych zleceń, ale również stwarza możliwość szybkiego dostosowania już istniejącej autorskiej aplikacji, (np.: CRM, DMS) i obniżenia kosztu.

Pomagamy w planowaniu, identyfikacji potrzeb i projektowaniu, aby wdrożony przez nas system był szybki, prosty w obsłudze i przyniósł maksymalną ilość korzyści.